SpäťÚvod / Služby / Časté otázky

Časté otázky

Ak nenájdete odpoveď na vašu otázku, obráťte sa na nás e-mailom (jmelektroservis@gmail.com), radi vám ju zodpovieme.

Ako rýchlo viete byť u nás?

To vždy záleží od viacerých faktorov, ako je rozsah poruchy, vaša vzdialenosť, aktuálna premávka a dostupnosť konkrétnych náhradných dielov. Ale štatisticky 80% zásahov vieme opraviť do dvoch hodín, pričom už o 60 minút sme u vás. Zvyšné zásahy si buď vyžadujú dlhšiu dobu opravy alebo sa tak rozsiahla oprava musí naplánovať (pri okamžitom zásahu však vždy volíme možnosť dočasného sfunkčnenia elektroinštalácie).

Ako funguje vaša poruchová služba?

Opravu elektriny realizujeme 24 hodín denne. Ak potrebujete urgentný zásah elektrikára odborníka, neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle 0948 609 910. Ak si vaša situácia vyžaduje okamžitý zásah, budeme sa vám venovať ihneď! K dispozícii sme 24h denne, 7 dní v týždni, vrátane sviatkov.

Čo najčastejšie spôsobuje závady elektroinštalácií v bytových domoch?

Existuje množstvo rôznych príčin, tou najčastejšou je, že elektroinštalácie sú zastaralé. V súčasnosti sa na elektroinštaláciu kladú oveľa vyššie nároky, ako tomu bolo v minulosti. Rovnako sa zmenili aj normy a odporúčania, podľa ktorých sa zhotovuje elektroinštalácia dnes. 

Máte skúsenosti aj s rekonštrukciou elektroinštalácie v bytových domoch?

Áno, často realizujeme elektroinštalačné práce nielen v rodinných, ale aj v bytových domoch. Pri návrhu novej elektroinštalácie prísne dbáme na aktuálne potreby obyvateľov a ich elektrospotrebičov. Overiť kvalitu našej práce si môžete v referenciách.

Vykonáva vaša firma aj revízie elektroinštalácií?

Pre všetkých našich zákazníkov vykonávame Východiskové a periodické OP a OS, taktiež revízie elektrického zariadenia a bleskozvodov. Revízie realizujeme v bytových ale aj nebytových priestoroch. Môžete sa na nás obrátiť aj v prípade, ak potrebujete revízie a kontrolu spotrebičov.