SpäťÚvod / O nás

O nás

Spoľahnite sa na skúsenosti

Elektroinštaláciám, či už kompletným realizáciám alebo rekonštrukciám, sa venujeme už viac ako 10 rokov a naše skúsenosti sme obohatili nielen elektrickými sieťami v domoch a bytoch, ale aj zložitejšími sústavami v priemyselných objektoch. Naši zákazníci sa k nám vracajú najmä vďaka tomu, že je našou kompetenciou prevziať na seba celú zodpovednosť za elektroinštaláciu, od výberu vhodných prvkov, cez zabezpečenie materiálu až po stopercentnú realizáciu.

Vďaka poruchovej službe, ktorú našim zákazníkom v Košiciach ponúkame, sme sa naučili riešiť aj neštandardné situácie, prípadne následky nevhodných elektroinštalácií, ktoré realizovali firmy pred nami. Preto vieme dobre poradiť a aj navrhnúť vhodnú formu prerobenia elektrickej siete u zákazníka. Kvalita, ale aj množstvo skúsenosti je to, čo nás predovšetkým odlišuje a vám, zákazníkom, dáva záruku, že svoju prácu vždy odvedieme v požadovanej kvalite.

 

Našou výhodou je profesionálny zásah

My za profesionálny zásah považujeme ten, ktorý príde rýchlo a včas, teda skôr, ako dôjde k nepríjemným následkom výpadku elektriny (nebodaj k úrazu), a na ktorý je zasahujúci elektrikár pripravený, to znamená má nielen potrebné znalosti a skúsenosti, ale má so sebou všetok nevyhnutný a potrebný elektroinštalačný materiál (vždy si telefonicky vopred zisťujeme rozsah poruchy). No a určite naši zákazníci oceňujú aj to, že použitý materiál na opravu porúch, ale aj na samotné elektroinštalácie, je kvalitný a teda životnosť prvkov zodpovedá očakávanej miere používania a samozrejme, bez debát, bezpečnosti.

 

Referencie hovoria o našej práci

Vždy o nás a našej práci povedia viac naše doterajšie referencie, ako tisíc slov. Preto budeme radi, ak nahliadnete do referencií a zistíte, že za sebou máme množstvo realizovaných zákazok so spokojnými klientami a tak isto množstvo pohotovostných zásahov pri oprave porúch na elektrickej sieti v domácnostiach. Ak ste boli s nami spokojní, prosím, neváhajte nás ohodnotiť na facebooku, google plus stránke alebo nám do e-mailu napíšte váš názor na naše služby, radi ho uverejníme.

Dopytový formulár

Ak máte záujem o objednanie servisného zásahu na konkrétny čas, prosím, uveďte okrem kontaktných údajov najmä adresu zásahu, želaný deň a čas a stručný popis poruchy/závady alebo požadovaného úkony. Detaily si s Vami dohodneme telefonicky. 

Ak máte záujem o nacenenie realizácie novej alebo rekonštrukcie stávajúcej elektroinštalácie, prosím, okrem kontaktných údajov uveďte popis nehnuteľnosti (dom/byt, počet izieb), ulicu, kde sa nachádza a rozsah prác, o ktoré máte záujem. Detaily Vášho dopytu by sme s Vami prešli osobne alebo telefonicky.

Ďakujeme

*
*
*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné