SpäťÚvod / Kontakt

Kontakt

FLORENC, s.r.o.

Strakova 5
040 01 Košice

0948 609 910
jmelektroservis@gmail.com

IČO: 47 481 609
IČ DPH: SK2023933131

 

 

V prípade poruchy volajte

Ak si vaša situácia vyžaduje okamžitý zásah, pri výpadku elektriny, pokazenom svetle, vypínači, zásuvke alebo pri prerušení elektrického kábla, volajte na nami zriadenú hotline, na ktorej sme pripravení váš problém čo najskôr riešiť
 
0948 609 910
 
Budeme sa vám venovať ihneď! Pre všetkých našich zmluvných partnerov sme k dispozícii 24h denne, 7 dní v týždni, vrátane sviatkov.

Objednať na určený čas

Ak nie je váš problém s elektroinštaláciou urgentný, môžete si s nami dohodnúť servisný zásah na určený deň a čas. Zavolajte nám, napíšte na e-mail jmelektroservis@gmail.com alebo vyplňte formulár nižšie, radi vám pomôžeme.
 
 

Elektroinštalácie komplet

Ak v novostavbe alebo pri rekonštrukcii potrebujete služby profesionálneho elektroinštalatéra, sme pripravení vám zabezpečiť kompletné služby počnúc projektom, cez inštaláciu elektrického vedenia, montáž svetiel a koncových prvkov - vypínačov a zásuviek, osadenie elektrorozvádzača s výplňou, ističmi a prepäťovou ochranou až po kompletizáciu zásuviek a vypínačov montovaním ozdobných krytov a zavesenie stropných svietidiel. Keď nám zavoláte, napíšete na e-mail jmelektroservis@gmail.com alebo vyplníte doleuvedený formulár, po dohode navštívime miesto realizácie, vystavíme vám cenovú ponuku a sme pripravení kompletnú elektroinštaláciu dodať.

Mapa

 

Kontaktný formulár

*
*
*
*
*
 
* všetky označené polia sú povinné